Kariéra ve společnosti Hagemann

Společnost HAGEMANN a.s. zabývající se servisem  a výrobou  nástaveb  užitkových a nákladních vozidel hledá do svého týmu schopného a výkonného člověka na pozici:

Dokážete pracovat samostatně, pečlivě, spolehlivě a zodpovědně? Pak jsou tyto pozice právě pro Vás. Hledáme člověka, kterému je naše branže blízká a který se nebojí fyzické práce. Výborné pracovní výsledky, ochotu a pracovní nasazení rozhodně umíme ocenit.

ICT pracovník

do předmětu e-mailu uveďte : ICT pracovník

Příležitostný řidič

do předmětu e-mailu uveďte : Příležitostný řidič

Technolog

Požadavky na výběrové řízení konstruktéra:

Typ úvazku – hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště – Opava

Mzdové podmínky – od 20 000 – 25 000,- Kč dle zkušenosti a praxe

Datum nástupu – IHNED

Kontaktní osoba – Pavla Kurečková (pavla.kureckova@hagemann.cz)

Tel: 553 760 820

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte prosím svůj životopis na uvedené e-mailové adresy nebo na adresu provozovny: Krnovská 117, Opava

Mistr výroby nástaveb a vestaveb na nákladní a užitková vozidla

do předmětu e-mailu uveďte : Mistr výroby nástaveb a vestaveb na nákladní a užitková vozidla

Mechanik chladících transportních zařízení

do předmětu e-mailu uveďte : Mechanik chladících zařízení

Autočalouník

do předmětu e-mailu uveďte : Čalouník

Pracovník do výroby nástaveb užitkových a nákladních vozidel

do předmětu e-mailu uveďte : Pracovník do výroby

Automechanik

do předmětu e-mailu uveďte : Automechanik

Elektro konstruktér – projektant

Nabídka:

Společnost Hagemann se zabývá výrobou automobilových nástaveb a vestaveb ve vztahu k elektrotechnice je kladen stále vyšší důraz na propracovanou elektro výbavu vozidel. Jedná se zejména o osvětlení 12/24/230V, instalace rozličných spotřebičů (bílá technika, zvukové výstražné zařízení, majáky, zásuvky 12/24/230V, měniče napětí, nabíječky, přídavné autobaterie).
Zaměstnanci se účastní pravidelně školení a veletrhu spojených s danou problematikou.
Firma Hagemann je jeden s klíčových dodavatelů vozidel pro IZS a AČR.

Náplň práce:

 Požadavky:

Místo pracoviště – Opava, Krnovská 117
Nástupní mzda – od 25 000,- Kč dle zkušenosti a praxe

Aktualizováno 13. 6. 2018