Aktuality


25. 4. 2017

Nové automobily Celní správy České republiky

V dubnu 2017 jsme předali 17 automobilů Volkswagen Crafter pro Celní správu České republiky. Do automobilů je například zastavěná malá počítačová síť obsahující LTE modem LR77 a tiskárnu pro tisk dokumentů.


8. 3. 2017

Speciální nabídky zásahových požárních automobilů

Realizujeme individuální zástavby do všech značek a typů vozidel, nebo Vám dodáme kompletní vozidlo, včetně zástavby.
Vozidla splňují vyhlášku č. 35/2007 Sb., o technických podmínkách požární techniky, ve znění vyhlášky 53/2010 Sb.


7. 3. 2017

Výstavba nové výrobní haly 2016/2017

Zachytili jsme pro vás výstavbu naší nové výrobní haly v časosběrném videu.


19. 9 . 2016

Benefiční kalendář 2017

… jedeme Vaším směrem – vše pro Váš automobil                                                                                                                                                            Není vždy v životě všechno tak, jak bychom si přáli. Proto společnost Hagemann a.s. pomáhá těm, kteří neměli v životě tolik štěstí… .

Handicap centrum Srdce, o. p. s. pomáhá lidem se zdravotním, zejména mentálním postižením vést kvalitní a plnohodnotný život.


 30. 8 . 2016

Česká pošta s.p., má nové nákladní automobily. Předány v srpnu 2016.


27. 11 . 2015

Policie má nové autobusy:

Od středečního poledne mají policisté k dispozici nové autobusy VW Crafter. Prvních patnáct speciálně upravených vozidel v policejním provedení v Opavě slavnostně převzal plk. Pavel Osvald, ředitel pro podporu výkonu služby.  V rámci veřejné zakázky bude v následujících týdnech dodáno celkem 78 těchto vozidel.

Více informací zde:
http://www.policie.cz/clanek/policie-ma-nove-autobusy.aspx


15.9. 2015

Policie převzala nové transportéry:

Včera dopoledne v Opavě v areálu Hagemann a.s. převzal náměstek policejního prezidenta pro ekonomiku plk. Ing. Petr Petřík 17 vozidel z celkového počtu 105 vozidel, které pomohla spolufinancovat Evropská unie. Speciální vozidla Volgswagen Transporter 4×4 obdrželo KŘP Plzeňského kraje v počtu 10ks, KŘP Libereckého kraje v počtu 5 ks a KŘP Moravskoslezského kraje v počtu 2ks.

Více informací zde:
http://www.policie.cz/clanek/policie-prevzala-nove-transportery.aspx


9.7. 2015

Jsme součástí projektu „Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti. Více info zde:

Jsme součástí projektu „Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti. Více info zde:
Povinná publicita


 27.1. 2015

Dnes proběhlo na požární stanici Kladno slavnostní zařazení nové požární techniky do výjezdu. Novým vozidlem kladenských hasičů je rychlý zásahový automobil – speciální vůz k zásahům u dopravních nehod a k požárům dopravních prostředků, který na konci roku 2014 dodala naše firma. Zde naleznete odkaz na článek na portálu pozary.cz: http://www.pozary.cz/clanek/104282-hasici-v-kladne-slavnostne-prevzali-novy-rychly-zasahovy-automobil-volkswagen-transporter/


11.12. 2014

Naše společnost dnešním dnem dokončila velkou zakázku pro Policii ČR – kompletní přestavbu nových zásahových vozidel pro speciální jednotky Policie ČR. Zde se můžete podívat na pár fotek z oficiálního předávání, které proběhlo na Dolním náměstí v Opavě.


5.11. 2014

Na našich stránkách byl spuštěn E-SHOP nabízející široký sortiment zboží, který naleznete u nás v prodejně – nyní z pohodlí Vašeho domova. Nabízíme především možnost objednávky italských dílenských vestaveb GENTILI TECHNOLOGY do užitkových vozidel a to i s možností montáže na naší pobočce. Neváhejte a navštivte náš e-shop – buď z horní lišty menu našich stránek nebo na adrese www.eshop.hagemann.cz.


2. 6. 2014 Naše společnost od pátku 30. května do neděle 1. června prezentovala své produkty a služby na Opavském veletrhu. Mimo těchto informací si návštěvníci mohli prohlédnou unikátní automobil Kaipan a také byl přípraven drobný program pro děti s malou sladkou odměnou. Děkujeme všem za návštěvu a budeme se těšit zase někdy příště, třeba v jednom z našich závodů.


20. 5. 2014

Ve čtvrtek 15. 5. 2014 jsme prezentovali v Olomouci na akci „Před domem, za domem“ produkty společnosti Gentili. Návštěvníci si mohli prohlédnout skříňky Infinity a střešní nosič žebříků G2000 EVO.